МЕСТО КАДЕ ВАШИТЕ ИДЕИ
СТАНУВААТ РЕАЛНОСТ

ВИЕ СОНУВАТЕ,
НИЕ ОСТВАРУВАМЕ

ПОСТОЈАНОСТА Е КЛУЧ
ЗА УСПЕШНОСТА

Дигитален маркетинг

Во Digital ID, го редефинираме рекламирањето. Беспрекорно поврзувајќи ги вашите производи со светската публика, нашата експертиза за социјалните медиуми оди подалеку од продажбата – споделуваме значајна порака. Трансформирајте го вашето дигитално присуство!

Глобален досег

Проширете ги границите на пазарот и привлечете ги клиентите ширум светот

Стратешки социјални медиуми

Подигнете го вашиот бренд на платформи кои се важни, создавајќи искуства, а не само објави. Опфатени се сите актуелни социјални мрежи: Instagram, Facebook, Linked In, TikTok и Youtube.

Повеќе од продажба

Ние веруваме во раскажување приказни. Создадете конекции и оставете трајни впечатоци.

@somniashop.mk Ограничено време за неограничен комфор!!! Откријте ги нашите ексклузивни и уникатни намалувања достапни само за вас. Somnia Shop Pink Friday е одлична можност која не смеете да ја пропуштите! 🌙💕✨ #pillow #pillowtalk #pillowtalk #somniashop #fypシ゚viral #fypシ #fyp #сомниашоп #перница #перници #macedonia🇲🇰 #makedonija #goodnightsleep #celamakedonija #skopje🇲🇰 #prilep❤️ #постелнини #pernici #jorgani #jorgan ♬ All Eyes On Me - Instrumental - Dj Belite

Печатени реклами

Ние веруваме во уметноста на печатеното рекламирање. Од магични списанија до високи билборди, нашата експертиза се протега на менија што воодушевуваат, брошури што кажуваат приказни, визит-картички што поврзуваат и флаери што ги носат вашите промоции до нови височини.

Подготвени да го видите вашиот бренд оживеан во печатена форма?

Комерцијални
реклами

Искусете ја моќта на нашата комерцијална реклама, прецизно направена за да ја воодушеви публиката и да остави траен впечаток.

Зачекорете во царството каде што секоја сцена раскажува приказна. Ние го редефинираме комерцијалното рекламирање, создавајќи внимателно изработени наративи кои ја воодушевуваат публиката и го втиснуваат вашиот бренд во нивните умови. Вашата приказна заслужува да биде раскажана со сјај и влијание.

Reels реклами

Во брзиот свет на социјалните медиуми, секоја секунда е важна. Подигнете го вашиот бренд со нашите привлечни reels реклами  – концизни наративи кои оставаат трајно влијание. За неколку секунди, големи резултати. 

Визуелен идентитет

Ние го создаваме визуелниот идентитет на брендовите на нашите клиенти, осигурувајќи дека тие не само што се целосно уникатни, туку и веднаш препознатливи. Нашите логоа одиграа клучна улога во еволуцијата на нивните бизниси.  Темелот на нашиот успех лежи во создавање моќна комуникација на емотивно ниво.

Веб решенија

Нашиот динамичен и искусен тим е вешт во испорачување прилагодени веб решенија – информативни веб страни, веб системи,  веб продавници и мобилни апликации, беспрекорно интегрирани во вашата севкупна дигитална стратегија. Насочени кон корисникот со фокус на безбедноста и перформансите, нудиме целосно решение почнувајќи од иновативен дизајн, домен и хостинг, имплементација, па се до одржување на вашите веб решенија.

Фотографија и видео

Истражете ја уметноста на нашите услуги за фотографирање и видео, каде што се доловуваат моменти и се расплетуваат приказни. Ние сме специјализирани за замрзнување на времето преку впечатливи слики и видео приказни. Дозволете ни да ги трансформираме вашите идеи во безвременски уметнички дела, комбинирајќи ја креативноста со допир на реалноста .

Пакети

МИНИ

Мини

Ниско-ризично решение за раст на социјалните медиуми – совршено за мали бизниси и за стартапи

МАКС

Макс

Модерни, врвни социјални стратегии - сите извршени за разумна цена

КОРПОРАТИВЕН

Корпоративен

За компании подготвени за напреден, широк и доминантен пристап кон маркетингот за социјални медиуми

ПРЕМИУМ

Премиум

Го нудиме само најдоброто – SMM пакети со целосна услуга за да ги постигнете вашите цели